img

İptal & İade

İptal & İade
CAYMA HAKKI ve İADE
ENUCUZİTEM içerisinde sunulan ürün ve hizmetler, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nde de belirtildiği üzere; “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallar” cinsinden olduğundan cayma ve iade hakkı bulunmadığını belirtmek isteriz. Ürün alımını yapmadan önce başlattığınız video kaydını, sipariş esnası ve sipariş sona erene kadar devam ettirmeniz gerekir.

Bakiye İşlemleri
Siteden satın alacağınız üründe stok olmaması halinde iade talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu iadelerin gerçekleşebilmesi için yüklediğiniz bakiyeden hiç harcama yapmamış olmanız gerekiyor. Örneğin kredi kartından yaptığınız bir ödeme direkt olarak o karta 7 iş günü içerisinde iade edilir. Havale ve EFT durumlarında da aynı koşul geçerlidir, fakat mobil ödemelerde iade kesinlikle olmamaktadır!

Papara ödemelerinde ise yalnızca ödeme yaptığınız tutar iade edilebilir, yükleme kesintisinin iadesi mümkün değildir.

İlan öne çıkarma hizmetleri
Ana sayfa vitrin ilanı, öne çıkarılan ilan, pazar vitrini ve chat & bildirim vitrini gibi satın alınan ilan dopingleri, elektronik ortamda ilanınıza anlık olarak uygulandığı için iadesi mümkün değildir.

Yorumlar

Yorum Yap


Geri

Anasayfa

Üye Giriş

Üye Ol

İlan Ekle